Zorlu Performans Sanatları Merkezi tarafından düzenlenen MIX Festival için geri sayım başladı! Festivali bu yıl 16-17 Kasım tarihleri arasında müzikseverle buluşacak.

Bu yıl 3’üncüsü gerçekleşecek MIX Festival, farklı müzik türlerinin en sevilen isimlerini PSM çatısı altında buluşturacak.

Turkcell Platinum Sahnesi, Garanti Caz Yeşili Konserleri kapsamında en sevdiği Bob Dylan şarkılarını seslendirecek Joan Osborne’u ve “True Detective”in kadife sesi Lera Lynn’i; Zorlu Çocuk Tiyatrosu prodüksiyonu Hayal Çalan Cadı’yı; efsane müzikal Damdaki Kemancı’yı ağırlayacak.

Studio, Vestel Gururla Yerli Konserleri’nde alternatif sahnenin en sevilen gruplarından Son Feci Bisiklet’e; Lokalize serisi kapsamında Gözyaşı Çetesi’nin “Karar” albümünün lansman konserine; Mabbas ev sahipliğinde gerçekleşecek, Eelke Kleijn’in sahne alacağı Mixmag Turkey Lansman Partisi’ne; Ana Popovic’le benzersiz bir blues deneyimine kapılarını açacak. Zorlu PSM’nin yeni prodüksiyonu Gece Sempozyumu, ilk defa bir tiyatroya sahne olacak Sky Lounge’da perde açacak.

Program hakkında detaylı bilgi; zorlupsm.com.tr adresinde.

 

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR