Romantik edebiyatın çok satan popüler ismi Sarah Jio, Türk okurlarına ithaf ettiği yeni kitabı ile yakında kitapseverlerle buluşacak.

Tüm dünyada kitapları milyonlarca satan ve yazdığı kitaplar ile gerek Amerika’da gerekse Türkiye’de geniş bir hayran kitlesine sahip Sarah Jio, Türk okurlarına ithaf ettiği yeni kitabı ile yeni yılda sevenlerine sürpriz yapıyor.

Birçok eseri New York Times çok satanlar listesinde yer alan ve Türkiye’nin en çok okunan yabancı yazarlarından Sarah Jio’nun yeni kitabı, Pena Yayınları etiketiyle çok yakında raflarda yerini alacak.

11 ROMANI VAR

New York Times ve USA Today listelerinde #1 numarada yer alan, uluslararası çok satan yazar Sarah Jio bu zamana kadar on bir roman yazmıştır. Aynı zamanda Mod About You podcast’inin kurucusu olan yazarın; GlamourThe New York TimesRedbookReal SimpleO: The Oprah MagazineBon AppétitMarie Claire, Self gibi birçok dergide yazıları yayınlanmıştır ve NPR’nin Morning Edition programı gibi birçok mecraya da katkıda bulunmuştur. Sarah Jio’nun kitapları yirmi beşten fazla ülkede yayımlanırken Türkiye’de listelerde #1 numara olmuştur.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • EDEBİYAT

Hasan Ali Toptaş’ın yeni romanı “Beni Kör Kuyularda” yayımlandı

  • HABERLER

Ünlü aktör Sean Penn'den bir ilk roman: "Türlü İşlerin Adamı Bob Honey"

  • EDEBİYAT

2018’in en iyi korku kitaplarından “Craven Malikanesi” Türkçede

  • HABERLER

Netflix, Elif Şafak’ın “Aşk” adlı kitabının haklarını satın aldı

  • YAZILAR

Nobel ödüllü Peter Handke’nin Türkçe’de yayımlanan kitapları!