Sevilen oyuncu Nejat İşler, ekranların en çok izlenenen dizilerinden Çukur’a transfer oldu. İşler Show Tv’de ekranlara gelen Çukur’da Çağatay rolüyle izleyicinin karşısında olacak.

Çukur’da izleyicilerin karşısına yine “kötü adam” rolü ile çıkacak olan Nejat İşler’in dizideki ismi Çağatay olacak. Yamaç’ın bugüne kadarki en zorlu düşmanı olacak Çağatay’ın nasıl bir karakter olacağı merak uyandırıyor. İşler, son olarak Behzat Ç. dizisinde Ercüment Çözer karakteri ile seyirci karşısına çıkmıştı.

SAYGI DİZİSİ YOLDA

İşler, BluTV’de izleyiciyle buluşacak “Saygı” için de kolları sıvadı. “Saygı” adlı dizi, Türkiye’nin fenomenleşen anti kahramanı Ercüment Çözer’in hikâyesini anlatacak. Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer’in yolu, onunla aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile kesişecek. “Behzat Ç. – Bir Ankara Polisiyesi” dizisinin senaristi Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı dizi yepyeni bir oyuncu kadrosuyla sevenlerinin karşısına çıkacak. Ankara hikayesi olan Behzat Ç.’ye karşı Ercüment Çözer’in hikayesi İstanbul’da geçecek.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • GÜNDEME TAKILANLAR

Bakan Süleyman Soylu: “Lanet bir dizi var Çukur diye”