Mucize Doktor dizisi FoxTV ekranlarında izleyici ile buluştu. Dizide oyuncu Sinem Ünsal, Nazlı karakterini canlandırıyor. Peki, oyuncu Sinem Ünsal kimdir? Kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı? Nereli? İşte Sinem Ünsal’ın oyunculuk kariyeri:

Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi oyuncuları barındıran “Mucize Doktor” Perşembe akşamları saat 20.00’de FOX ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Peki dizi oyuncularından Sinem Ünsal kimdir? Daha önce hangi dizilerde oynadı? İşte Sinem Ünsal ve Nazlı karakteri ile ilgili bilgiler…

 MUCİZE DOKTOR’UN ‘NAZLI’SI

Sinem Ünsal’ın canlandırdığı Nazlı karakteri ile Mucize Doktor’un sayfasında şu bilgiler yer alıyor: 20’lerinde, cerrahi asistanı, Ali’nin ilk ve büyük aşkı. Empati yeteneği yüksek, bu yüzden fazla bağlanabiliyor. Nazlı hastanenin en gelecek vaat eden cerrahi asistanlarından biri. Bağımlılıksa onun en hassas noktası. Bu konuya en ufak bir tahammülü bile yok. Ailesinde yaşadığı travması yüzünden de erkeklere güvenmekte hep zorlandı. Güzel ve akıllı bir kız olmasına karşın pek ilişki yaşamadı, hayal kırıklığına uğramaktan korktu, kendini hep korudu. Onun bu zırhını aşmayı ilk başaran Ferman oldu. Nazlı yakışıklı, başarılı cerraha önce hayran, sonra da sırılsıklam aşık oldu. Kendini alamadı, ne olduğunu, başına ne geldiğini o bile anlamadı. Ama Ferman’ın Beliz’le ilişkisini bildiği için platonik takılıyor.

OYUNCU SİNEM ÜNSAL KİMDİR?

Sinem Ünsal’ın biyografisi ve oyunculuk kariyeri şöyle:

Sinem Ünsal 21 Haziran 1993 doğdu. Üniversite eğitimine kadar İzmir/Foça’da yaşadı. 2016 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Bölümü’nde çift-ana dal lisans programını tamamladı.Müfit Aytekin Atölye’de oyunculuk eğitimleri aldı.

2016 itibarıyla TV dizilerinde rol almaya,
2019 Ocak ayı itibarıyla tiyatro oyunlarında rol almaya başladı.
2019 – Yapıkredi Afife Jale Ödülleri’nde Genç Yetenek kategorisine aday gösterildi.
2019 – 25. Lions Türkan Kahramankaptan Tiyatro Ödülleri’nde Yılın En İyi Genç Kadın Oyuncusu ödülü verildi.

SİNEM ÜNSAL’IN OYNADIĞI DİZİLER

2016-17 Çoban Yıldızı dizi /Most Yapım
2017-18 Siyah Beyaz Aşk dizi / D Yapım
2018-19 Kızım dizi / Med Yapım
2019-… Mucize Doktor dizi / MF Yapım

SİNEM ÜNSAL’IN YER ALDIĞI TİYATRO OYUNLARI

2019-… Bir Alaturka Hikayet: Raif ile Letafet / Cihangir Atölye Sahnesi

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • GÜNDEME TAKILANLAR

“Netflix filmi çekeceğim” deyip 14 milyon dolarlık soygun yaptı

Müslüm’ün Ahmet’inden Mucize Doktor’un Ali’sine… Taner Ölmez kimdir? Kaç yaşında