Mahsun Kırmızıgül’ün beğeni toplayan filmi Mucize’nin devam filmi olan “Mucize 2” 6 Aralık’ta vizyona giriyor. Merakla beklenen filmde engelli bir genç olan Aziz ile görücü usulü evlenen Mızgin’in aşkını izleyeceğiz. Peki Mucize 2 Aşk filminin konusu nedir? Mucize 2 Aşk filminin oyuncuları kimler?

Mahsun Kırmızıgül’ün dördüncü uzun metrajlı filmi olan Mucize, 2015 yılında vizyona girmişti. Kırmızıgül’ün birçok filminde olduğu gibi dram öğelerinin ağır bastığı bir öyküye sahip olan, Talat Bulut, Mert Turak gibi isimleri buluşturan filmde engelli bir genç olan Aziz ile görücü usulü evlenen Mızgin’in aşkı ve hayata tutunma serüveni anlatılıyordu.  Kırmızıgül geçen yıl Mucize’nin devam filmini çekeceğini duyurmuştu. Önceki gün galası yapılan Mucize 2 yarın (6 Aralık’ta) vizyona giriyor.

Mucize 2 Aşk filminin konusu nedir?

Mucize 2: Aşk, Doğu’nun bir dağ köyünde yaşayan engelli bir genç olan Aziz ile görücü usulü evlenen Mızgin’in yaşama tutunma hikâyesini konu ediniyor. Köylerinde yaşadıkları sorunlardan yorulan çift Batı’da bir kasabaya yerleşir. Gittikleri kasabada hayat bu ikili için hiç de kolay olmayacaktır. Kötülerin ve önyargılı insanların her yerde var olduğu dünyamızda Aziz ve Mızgin kendi başlarına ayakta kalmayı, hayata tutunmayı, çabalamayı ve çalışmayı öğreneceklerdir. Aziz deliler gibi aşık olduğu karısı Mızgin için, kusurlarından ve engellerinden kurtulmak için büyük bir azimle mücadeleye başlar. Ve Aziz çok sevdiği dünyalar güzeli eşi için Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin yardımı ile mucizeleri bir bir gerçekleştirir.

Mucize 2 Aşk filminin oyuncuları kimler?

Mahsun Kırmızıgül’ün senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği Mucize Aşk 2 filmind Şenay Gürler, Fikret Kuşkan, Erdal Özyağcılar, Mert Turak, Biran Damla Yılmaz, Mahsun Kırmızıgül rol alıyor.

Mucize 2 Aşk filminin fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR