Gökhan Özoğuz, ünlü yönetmen Ömer Faruk Sorak’la başrolünü oynayacağı filmin (Kendi Yolunda) çekimlerine hazırlanıyor. TV100’e konuşan Özoğuz, 1.5 yıldır hazırlandıkları film için “Üzerinde çalıştığımız, durum komedileri olan, dram yönü olan bir film. Güzel” dedi. Özoğuz, filmin müziklerini de kendisinin yaptığını söyledi.

O SES TÜRKİYE’Yİ İZLEYEMİYORUM

Athena Gökhan, bir dönem jürisinde yer aldığı O Ses Türkiye yarışmasını son dönemde takip edemediğini belirterek, “Vakit olmuyor, ben programda şu an kim var onu da bilmiyorum. Bir Beyaz’ı biliyorum geldiğini. Eğleniyorlardır, güzeldir yani” diye konuştu.

NORM ENDER’E ELEŞTİRİ

Rap müziğin öne çıkmasından dolayı mutlu olduğunu belirten Gökhan Özoğuz, “Durağan bir dönem vardı. Şimdi çıkanlardan dolayı çok güzel bir ortam oluştu. Ben bir tek o Rap konusunda diss olayını anlamıyorum. Bizim müzisyen camiasında kimse öyle şeyler yapmaz. O rapin kendi içinde bir şey” dedi.

‘BEN GELDİM, AYRILIN’ FALAN…

Gökhan Özoğuz, Norm Ender’in ‘Mekanın Sahibi’ şarkısıyla başlayan tartışmayı ise anlamsız bulduğu mesajını verdi. Gökhan Özoğuz, ‘Popta mekanın sahibi kim’ sorusu üzerine, “Ben hayatımda böyle şeyleri konuşmayı sevmem, böyle şeyleri iddia eden insanları da sevmem. İddia ettiğin şey nedir yani? Bana çok bayağı geliyor. İnsan müziklerini yapsınlar, devam etsinler hayatlarına… ‘Ben geldim ayrılın’ falan… Komik, herkes yapsın müziğini baksın işine” yanıtın verdi.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • GÜNDEME TAKILANLAR

Coldplay yeni şarkı listesini gazete ilanıyla paylaştı

  • MÜZİK

Rap dünyasını karıştıran iddia, ağır sözler… Norm Ender yanıt verdi