Son projesi Karakomik Filmler ile gündeme gelen Komedyen Cem Yılmaz, sinemacılar tarafından boykot edilen MARS Grubu’nun Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar’ın kendisi hakkında kullandığı ifadelere sert tepki gösterdi.

Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu ile yaptığı röportajda Acar, “Cem Yılmaz olmazsa, başka Cem Yılmaz’lar çıkar” dedi. Cem Yılmaz’ın Acar’a yanıtı sert oldu. Twitter’dan yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Hayatımda ilk defa gördüğüm bu hanım yeni Cem Yılmaz’lar çıkaracakmış !Yavaş çıkarsın.Hanımefendi hadi bırak Cem Yılmaz çıkarmayı da tüm Türkiye de sinema biletini 15 lira yapmayı teklif ediyorum 40 liraya bilet satmak yok varmısın ? Yoksun tabi…İyi çıkarmalar Cengizi geçiyorum

Bu cüretkar insanlar gözönünde olan kişileri kullanıp dümenini döndürmek istiyorsa yanlış adres ! Ben filmimi 10 lira kardeşler mısır da bedava der yine gösteririm ! Bunu cümle alem duysun Cem Yılmaz çıkaracak mış mış mış ! Cem Yılmaz çıkardı haberin yok….terbiyesiz

Ey ahali ! Bana , filmdeki artiste paraları götürdünüzden başka eleştrisi olmayanlara dahil soruyorum, Sinema bileti kaç lira? ben filmimi kaç liraya seyircime satıyorum ki bu hanım neyin üzerinden kime kıyak yapıyor ? Ve utanmadan halkçılık satıyo ! Yap çabuk bileti 15 lira !

Benden bu kadar ! Teşekkürler…şimdi mikrofon sende.”

YILMAZ ERDOĞAN’DAN DESTEK

Cem Yılmaz’ın mesajına bir destek de MARS’ı boykot eden Yılmaz Erdoğan ve Şahan Gökbakar’dan geldi. Yılmaz Erdoğan, Twitter’dan bir açıklama yaptı ve “Yeni bir Cem Yılmaz çıkaracağını söyleyecek kadar şaşırmış bu hanımefendiyi ben çıkaramadım. Cem’in söylediklerine katılıyor; bu ayarsız, şuursuz yaklaşımı kınıyorum. C.Semercioğlu’nun, mısır patlağı fonundaki ‘dünya tatlısı’ fotoğrafının manasını da hiç çıkaramadığımı ekliyorum” dedi.

YENİ CEM YILMAZ ÇIKARTMASI

Şahan Gökbakar ise Instagram hesabından bir fotoğraf paylaştı. Gökbakar şunları kaydetti: “Koreden ucaga bindirmisler geliomus… Yeni Cem Yılmaz çıkartması… ????????????Mısır sever bir hanim ile Cengizin boş salonda kova kova mısır yiyip sohbet etmeleri manidar olmuş! Zira bu gidişle yeni Cemler, yeni Yılmazlar çıkana kadar anca boş salonlarda sadece mısır yenip sohbet edilecek gibi duruyor…”

BANA DESTEK VERMEDİLER

Tartışmaya bir açıklama da Mahsun Kırmızıgül’den geldi. Kırmızıgül Twitter’dan yaptığı açıklama şunları kaydetti:

Mars Grubundan bir hanımefendinin yaptığı açıklama son derece talihsiz olmuş. “Mahsun Kırmızıgül’e Mucize Aşk filmi için destek olduk” sözleri yanlıştır. Mars grubunun verdiği destek değil, geri alınmak üzere dağıtım anlaşması karşılığı verilen bir avanstır. Mucize Aşk filminin dağıtımını yapmak için Boyut filme bir çok dağıtımcıdan teklif geldi. Aralarında Mars ile anlaşıldı. Dünyanın her yerinde dağıtımcılar filmleri dağıtmak için yapımcılarla anlaşma yapıp avans verirler. Karşılığında iyi bir gelir elde ederler. Konu budur… Dağıtım avansı bizimle çalışın diye verilen ön ödemedir. Destek değildir…”

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR