Bir Yaz Gecesi Rüyası için geri sayım başladı!

Başrollerini ödüllü oyuncular Levent Üzümcü, Neslihan Yeldan, Sezai Aydın ve Arda Aydın’ın paylaştığı Shakespeare’in en ünlü oyunlarından ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’ 9 Kasım’da seyirciyle buluşuyor.

BİLETLER TÜKENDİ

Uniq Hall’de sahnelenecek oyunun ilk gösterimi için tüm biletler tükendi. Oyunun yapımcısı Arda Aydın ve oyunun yönetmeni Aleksandar Popovski gösterilen yoğun ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek teşekkürlerini iletti.

Oyunun sahne ve ışık tasarımcısı Sven Jonke, dinamik dekor tasarımıyla oyunu sıradanlıktan uzaklaştırıyor. Sahne tekniğinde devrim yaratan ve profesyonel akrobatlarıyla kırmızı bir orman yaratan oyun, Kiril Dzajkovski’nin müzikleri ve oyuncuların olağan üstü koreografisiyle, zaman ve mekan algısının sahne üzerinde ne denli ustaca değiştirilebileceğini de gözler önüne seriyor.

MODERN VE FANTASTİK REJİ

“Bir Yaz Gecesi Rüyası”Aleksandar Popovski tarafından modern ve fantastik bir rejiyle sahneleniyor. Oyunun konusu ise özetle şöyle: Theseus ve Hypollita’nın düğün şenlikleri için başlayan hazırlıklar tam bir kargaşaya dönüşüyor. Bu kargaşa seyirciyi, aşkın ve sevginin kazandığı bir başka rüyaya sürükleyecek.

‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’ 16 Kasım’da Ankara MEB Şura Salonu’nda,  21 Kasım’da Uniq Hall’de, 29 Kasım’da ise İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi, Anadolu Salonu’nda izlenebilir. Biletler www.mobilet.com adresinde!

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR